1 Paul Walker traieste ! la data de 3/2/2015, 4:17 pm

Mazuma

Fost membru al echipei
Multumiri primite : 193
Mesaje scrise : 2042
Data de inscriere : 06/10/2011
Locație : Campu lung
Puncte obtinute : 1897
100%

Paul Walker și-a început cariera ca invitat în câteva showuri televizate cum ar fi The Young and the Restless și Touched by an Angel. Apoi a avut succes cu roluri în filme ca She's All That și Varsity Blues. În 2001, Walker a obținut faima internațională prin rolul lui Brian O'Conner, unul din principalii protagoniști din filmul de acțiune The Fast and the Furious, iar apoi și-a reluat rolul în sequelurile sale. A mai apărut în filme ca Eight Below, Into the Blue, Joy Ride și Takers.

Înafară de actorie, Walker a fost fața brandului „Davidoff Cool Water for Men” al The Coty Prestige și a apărut în serialul Expedition Great White de pe National Geographic Channel.

Paul Walker a murit într-un accident de mașină la data de 30 noiembrie 2013, în apropierea orașului Los Angeles. Actorul era pasager în mașina unui prieten, pilotul Roger Rodas, amândoi participând la un eveniment caritabil organizat de asociația lui Walker, Reach Out Worldwide. Mașina condusă de aceștia, un Porsche Carrera GT, șoferul pierzând controlul mașinii și izbindu-se de un stâlp, apoi de un copac. Mașina a luat foc, iar cei doi nu au avut șanse să supraviețuiască impactului.

Trupul actorului a fost ars atât de rău, încât medicul legist a avut nevoie de amprenta dentară pentru a fi identificat. În raportul preliminar al autopsiei efectuate de Departamentul de Medicină Legală din L.A. se precizează că efectul combinat al leziunilor traumatice și termice a produs decesul lui Paul Walker.

Acesta a lăsat în urma sa o fiică de 15 ani, Meadow Rain, pe care o avea cu fosta sa prietenă Rebecca Soteros.

Potrivit Dailymotion , Paul Walker cunoscut sub numele de Brian O'Conner, care a fost declarat mort intr-un accident de masina la data de 30 noiembrie 2013, in apropiere de LA, traieste. Surse anonime din media spun ca acest eveniment este o inscenare, iar actorul v-a iesi la lumina odata cu faimosul film, Fast and Furious 7.

Primele dovezi sunt cele de la fata locului. Paul Walker a fost filmat intr-un Porsche Carrera GT cu aproximativ o ora inaintea accidentului.

Imagine:

Numarul de inmatriculare al masinii este: 7CCY590

După accident o serie de analize şi speculaţii au înconjurat acest caz. Se pare că numărul de înmatriculare al maşinii în care s-a urcat Paul Walker nu este acelaşi cu cel găsit la maşina arsă. Numărul de înmatriculare depus între florile şi lumânările în memoria actorului este total diferit cu cel al Porche-lui în care Paul s-a urcat înainte de accident. Un numar de inmatriculare care nu are lagatura cu cel de mai sus, unde Paul Walker a fost filmat inainte de accident.

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Paul Walker traieste ! la data de 19/2/2015, 10:45 am

DMAXGAMEOVER

Membru InfiniGame
Multumiri primite : 0
Mesaje scrise : 5
Data de inscriere : 19/02/2015
Varsta : 21
Locație : Costanza
Puncte obtinute : 18
100%
Saracu Very Happy

3 Re: Paul Walker traieste ! la data de 27/2/2015, 10:40 am

RoTeam

Fost membru al echipei
Multumiri primite : 64
Mesaje scrise : 1187
Data de inscriere : 05/12/2012
Puncte obtinute : 1685
100%
Mutat in Spam

4 Re: Paul Walker traieste ! la data de 28/3/2015, 2:59 pm

Nocti

Moderator
Multumiri primite : 16
Mesaje scrise : 1237
Data de inscriere : 21/01/2015
Varsta : 17
Puncte obtinute : 3658
100%
Imi pare rau pt el.

5 Re: Paul Walker traieste ! la data de 12/4/2015, 11:07 am

HazZaRD

Membru InfiniGame
Multumiri primite : 0
Mesaje scrise : 40
Data de inscriere : 14/10/2014
Varsta : 22
Locație : Tulcea
Puncte obtinute : 126
100%
Asta este un caz controversat Smile
Si cazul lui 2pac a fost la fel. Dupa incident imediat au aparut speculatii la fel ca in cazul lui Paul.

6 Re: Paul Walker traieste ! la data de 24/1/2017, 11:16 am

xRaFa

Moderator
Multumiri primite : 10
Mesaje scrise : 720
Data de inscriere : 23/01/2017
Varsta : 22
Puncte obtinute : 2152
100%
nu cred